d579ba1d-1de9-4555-ad70-f96e65b15b27.jpeg

Ekavart.tv 5 Yaşında

436 B izlenme  
31.07.2013
Hergün binlerce kişiyi sanatla buluşturan ekavart.tv 5 Yaşında!
 
‘Sanatla Randevunuz var’ sloganı ile 1 Ağustos 2008’de  yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk online sanat televizyonu ekavart.tv, küresel ağda kültür ve sanat topluluğu yaratarak genç ve orta kuşak sanatçıların çalışmalarını özgürce sergileyebilecekleri bir platform oluşturmuştur. İnteraktif yapısıyla sanatın her dalından yüzlerce videonun yer aldığı, Türkiye’nin en zengin görsel sanat arşivi özelliğini taşıyan ekavart.tv; en güncel sergileri, sanatçılarla en özel röportajları, dünyadaki ve Türkiye’deki müzeleri, sanat fuarlarını sanatseverlerle buluşturarak, sanatın 5 yıldır toplumun her kesimine ulaşmasını sağlıyor.
Aylık ortalama 350.000 tekil ziyaretçisi bulunan ve 1.000.000 videonun görüntülendiği  ekavart.tv’nin bilinirliği her geçen gün artarken, Türkiye’nin birçok Güzel Sanatlar Okulu da, yüzlerce videonun yer aldığı ekavart.tv arşivinden yararlanmaktadır.
Sanatseverlerin ilgiyle takip ettiği ekavArtBlog da uluslararası sergileri ve fuarları gezip yorumlayan yazarlarımız; İnci Aksoy, Leyla Alaton, Banu Çarmıklı, Gülten İmamoğlu, Leyla Ünsal ve Yasemin Vargı yazılarıyla okuyucuları sanat yolculuğuna çıkarıyor. 
Sanat 5 yıldır ekavart.tv de izleniyor. Sanatsız kalmayın! www.ekavart.tv

Müzik:Müzikotek
 
Devamı

Seçtiklerimiz