Hayal İncedoğan, Fırat Neziroğlu ve Halil Vurucuoğlu | Zamanın Gölgesinde, Selfie ve SYZYGY | Anna Laudel Contemporary

101 B izlenme  
31.10.2020

 

Hayal İncedoğan, Fırat Neziroğlu ve Halil Vurucuoğlu 

Zamanın Gölgesinde, Selfie ve SYZYGY

26 Kasım 2019 - 19 Ocak 2020 

Anna Laudel Contemporary

 

Genç ve yetenekli sanatçıları Türkiye ve uluslararası sanat platformlarında temsil etmek üzere çalışmalarını aktif olarak sürdüren Anna Laudel , farklı tekniklerle çalışan sanatçılar Hayal İncedoğan, Fırat Neziroğlu ve Halil Vurucuoğlu ’nun solo sergilerini, 26 Kasım 2019 - 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul’daki galerisinde bir araya getiriyor.

Hayal İncedoğan - “ Zamanın Gölgesinde”
Disiplinler arası çalışan bir sanatçı olarak, müzik sinema ve edebiyat gibi farklı üretim alanlarından beslenen, tuval resimlerinin yanı sıra enstalasyon ve video çalışmaları ile bilinen Hayal İncedoğan, uzun bir aradan sonra İstanbul’daki beşinci solo sergisini Anna Laudel’de gerçekleştiriyor. 

Fırat Neziroğlu - “Selfie” Fırat Neziroğlu, Anadolu’nun bilinen en eski sanatlarından olan kilim dokuma tekniğini, çağdaş bir yorumla plastik sanatlara uyarlayarak geleneksel bir formu kendine özgü bir tekniğe dönüştürüyor. 

Halil Vurucuoğlu - “ SYZYGY”
Çalışmalarında çok çeşitli malzeme ve teknik kullanımı ile öne çıkan Halil Vurucuoğlu, spreyle mekanlara bıraktığı şablon-resimleri ve çok katmanlı kağıt kesme çalışmalarıyla tanınmaktadır. 

Kullandıkları farklı tekniklerdeki başarılı üretimleriyle beğeni toplayan çağdaş sanatın genç temsilcilerinden Hayal İncedoğan, Fırat Neziroğlu ve Halil Vurucuoğlu ’nun solo sergileri 19 Ocak 2020 tarihine kadar Anna Laudel ’de görülebilir. 

Müzik: Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin