Summer Love Vll | Ekavart Gallery

57 B izlenme  
9.07.2024

Summer Love Vll

26 Haziran – 31 Temmuz 2024

Ekavart Gallery

 

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, güncel sanat pratiklerinden oluşan eser seçkisi aracılığıyla günümüz sanatından bir kesit sunduğu “Summer Love VII” adlı karma sergiye Ekavart Gallery’de 26 Haziran – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Ekavart Gallery küratörlüğünde gerçekleşen, kurumsal yaz sergisi “Summer Love VII” yeni edisyonuyla kapılarını 26 Haziran 2024’te ziyaretçilere açtı.

Renklerin, formların ve dokuların ustaca kullanımıyla izleyiciye duygusal deneyimler sunan sergi, yaz mevsiminin sıcaklığını ve romantizmin büyüsünü sanat eserleri aracılığıyla kutluyor. Farklı disiplinlerden sanatçıların yer aldığı sergi, resimden heykele, dijital sanattan enstalasyona kadar geniş bir yelpazeyi sanatseverlerle buluşturuyor.

Seçki, koleksiyonculuğa ilk adım atmak isteyen ya da var olan koleksiyonunu zenginleştirmek isteyen izleyici ile özgün tarzlarıyla dikkat çeken çağdaş sanatçıları bir araya getiriyor. Ekavart Gallery, sergide yer alan 10 sanatçının özgün yorumları ve farklı kişisel çizgilerini yansıtarak oluşturdukları renklerle yazı kucaklayan herkesi “Summer Love VII” sergisine davet ediyor.

Yer alan sanatçılar: Ali Emre Doğramacı, Çağdaş Erçelik, Damla Özdemir, Ece Nisan Düzgün, Jülide Okday, Karis Deniz Kara, Pelin Şişman, Pemra Aksoy, Sesil Beatris Kalaycıyan ve Yamaç Atan.

Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin