Ertuğrul Güngör & Faruk Ertekin | Breakers of Vases | Anna Laudel Bodrum

66 B izlenme  
12.07.2024

Ertuğrul Güngör & Faruk Ertekin 

Breakers of Vases

21 Haziran - 7 Temmuz 2024

Anna Laudel Bodrum

 

Güncel sanatın öncü galerilerinden Anna Laudel Bodrum, yaz sezonunda ZAİ Yaşam’da renkli ve etkileyici sergi programlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

İstanbul galerisi sanatseverleri ağırlamaya devam ederken, ZAİ Yaşam'da bulunan Anna Laudel Bodrum, yazın İstanbul’dan uzaklaşmak isteyenler için Ertuğrul Güngör & Faruk Ertekin, Ardan Özmenoğlu, Lal Batman ve Hanefi Yeter’in kişisel sergileriyle Ege kıyılarında unutulmaz bir sanat deneyimine davet ediyor.

Dinamik Sergi Programı

Anna Laudel Bodrum, 2024 yaz sezonunu dopdolu bir sergi programıyla açıyor. 21 Haziran’dan 8 Eylül'e kadar devam edecek olan program, birçok farklı disiplin ve perspektif sunan 4 farklı kişisel sergiden oluşuyor.

Ertuğrul Güngör ve Faruk Ertekin: Kütahya’dan Bodrum'a “Breakers of Vases”

Sergi programı, Ertuğrul Güngör ve Faruk Ertekin'in işlerini bir araya getirerek başlıyor. Kütahya’da çocuklukları birlikte geçen ve sanat üretimlerine küçük yaşta başlayan iki yetenekli seramik sanatçısının Bodrum özel seçkisi “Breakers of Vases”, 21 Haziran - 7 Temmuz tarihleri arasında sanatseverlere geleneksel seramik sanatının modern motiflerle buluştuğu bir yolculuğa çıkaracak.

Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin